Съдии на турнира бяха Милен Валентинов и Валентин Гачев, а делегат на срещата - Габриел Георгиев. И тримата са състезатели на представителния отбор на ХК "Локомотив" (Мездра).

Отборът на „Иван Вазов” бе съставен от момичета и момчета от 3 до 6 клас, а сините от „Кирил и Методий” – 5-6 клас.

Първата част завърши при резултат 9:5 в полза на децата от СУ „Иван Вазов”.

Второто полувреме бе изключително интересно и оспорвано като играчите от основното училище влязоха по-добре в тази част.

Динамично и с повече положения и пред двете врати, полувремето завърши 12:11. В последните секунди отборът, воден от Елеонора Бутакова имаше претенции за попадение и определяне на победителя след изпълнение на дузпи, но те не бяха уважени.

Така първото място спечелиха малките локомотиви от СУ „Иван Вазов”.

Купите на двата отбора бяха връчени от главния експерт „Култура, спорт и туризъм” към Община Мездра – Седефка Петкова.

Специални отличия за принос в развитието на хандбала в община Мездра бяха връчени на Емил Николов – бивш наставник на ХК „Локомотив” (Мездра) и на настоящия треньор на представителния тим на „железничарите” – Евгени Йоловски.