Двата тима изиграха здрав мач с много положения и пред двете врати. Гостите от Мездра поведоха в 25-ата минута с гол на Виктор Митрински, след пас на Стилиян Илиев.

Втората част започна отлично за „Бдин”, който се възползва от грешката в защитата на „Локомотив” и изравни резултата.

До края на срещата не паднаха повече голове и срещата завърши 1:1.

„Много съм доволен от момчетата, раздадоха се на 100%. Получи се равностоен и здрав мач”, заяви за MediaNews старши треньора на „железничарите” Стоян Стоянов.

„Локомотив” игра в следния състав: Никълс Петров, Владимир Йолов, Константин Здравков, Йоан Цанев, Денислав Цеков, Стивън Докьов, Мартин Иванов, Стилиян Илиев (Преслав Красенов), Тонислав Колев, Стилиян Михайлов и Виктор Митрински.

Следващият мач на „Локо” (Мз) е домакинство на „Ботев” (Враца), който в този кръг разгроми „Първа атомна” (Козлодуй) с 5:0. Двубоят на помощния терен в „железничарския” град е на 30-ти септември, от 16:00 часа.